DMITRUK Małgorzata (ur. 1974, Bielsk Podlaski)
Litografia, 50x70 cm,
opisana na dole
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia na papierze, odbitka 4/16, 70 x 50 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu: M. Dmitruk 2001, odbitka została wykonana w pracowni graficznej prowadzonej przez DMITRIJA VASIL`JEVICZA MALATKOVA w Mińsku na Białorusi pod nadzorem autorki
litografia
19/20
50 x 70 cm
sygn.
litografia
70 x 50 cm
litografia,
3/21,
70 x 50 cm,
sygn.
litografia, papier;
65 x 47 cm
sygn. u dołu: litografia 2/17; Chodzić; M.Dmitruk 2001
litografia barwna/papier,
50 x 70 cm
sygn. i dat. ołówkiem u dołu
litografia, papier; 50 x 70 cm
sygn. u dołu: 19/20 litografia Moja rodzina m.dmitruk 1988
litografia
50x70
Litografia barwna, sygn. na dole karty, 15x18 cm w świetle passe-partout
Praca przekazana przez Galerię Wizytującą
litografia, 46 x 64 cm
Zabawa podmiejska w klubie, 1999,
litografia, 70 x 50 cm
litografia barwna, papier,
66 x 48 cm (w świetle passe - partout);
sygn. i dat. p.d.: M. Dmitruk 2000, l.d.: 3/20 litografia, dół: Wielkanoc
litografia barwna, papier,
48,5 x 60 cm (w świetle passe - partout);
sygn.i dat. p.d.: M. Dmitruk 1998, l.d.: 12/20 litografia, dół: Grabarka
litografia barwna, papier,
66,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: M. Dmitruk 2001, l.d.: 13/16 litografia, dół: ćwiczyć
Dziękować - tryptyk 8/14, 2004
litografia barwna, papier,
70 x 140 cm (całość);
sygn. i dat. p.d. M. Dmitruk 2004, l.d. 8/14 litografia, dół: litografia dziękować
pastel/papier,
35 x 50cm