JAROSZ Józef (1890 Rososzka (woj. warszawskie) - 1966 Zalesie Dolne)
olej/płótno, 99 x 110 cm
sygnowany l.d.: 'J. Jarosz'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 34 × 35 cm
niesygnowany, na odwrocie dopisek atramentem oraz naklejka warszawskiego zakładu ramiarskiego
olej na tekturze,
53 x 72,5 cm,
sygnowany u dołu "Jarosz" i powtórnie sygnowany i datowany na odwrocie: "J. Jarosz /R. 1953". Tamże tytuł pracy i liczba "0.33".
olej, tektura; 46 x 58,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Jarosz
Olej, tektura; 30 x 40,5 cm
Sygnowany p.d.: J Jarosz 1936
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: J.Jarosz;
na odwrocie napis autorski: Józef Jarosz / R. 1954
olej, płótno, 59,5 x 77,5 cm;
sygn. p.d.: Jarosz;
na odwrocie napis autorski: J.Jarosz / 1954
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: J.Jarosz;
olej, płótno,
59,5 x 77,5 cm;
sygn. p.d.: Jarosz;
olej, płótno, 59,5 x 77,5 cm;
sygn. p.d.: Jarosz;
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: J.Jarosz;
olej, płótno, 59,5 x 77,5 cm;
sygn. p.d.: Jarosz;
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: J.Jarosz;
olej, płótno, 59,5 x 77,5 cm;
sygn. p.d.: Jarosz;
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: J.Jarosz;
olej, płótno, 59,5 x 77,5 cm;
sygn. p.d.: Jarosz;
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: J.Jarosz;