GERLE Aaron (1860-1930)
olej, płótno, 60 × 63 cm
sygn. i dat. p. d.: Aron Gerle/1917
cena wywoławcza: Wykup abonament
GERLE Aaron (1860-1930)
olej/płótno, 60 x 63 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Aron Gerle | 1917'
GERLE Aaron (1860-1930)
GERLE Aaron (1860-1930)
olej/płótno, 60 x 63 cm
sygnowany p. d.: `Aron Gerle | 1917`
GERLE Aaron (1860-1930)
olej na płótnie, 91 x 109 cm sygnowany l.d.: "Aaron Gerle 1922"