LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Węgiel, papier; 60 x 44 cm
Sygnowany p.d.: II 46 / ZLachur
cena wywoławcza: Wykup abonament
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Olej, pilśnia; 37 x 47 cm
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, karton; 86 x 60 cm;
sygn. p. d.: ZLachur.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, karton, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: ZLachur 91.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, sklejka; 32,5 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: ZLachur /2002 oraz autorski tytuł.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, gwasz, papier, 30,3 x 24,5 cm,
sygn. p.d.: Z. Lachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej, płyta; 30 x 45 cm;
sygn. l. d.: Z.Lachur;
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Olej, tektura; 29 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Z. Lachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, karton; 86 x 61 cm;
sygn. p. d.: Z. LACHUR 91.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, karton; 50 x 71 cm;
sygn. p. d. "Z. LACHUR 91".
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej, brystol naklejony na tekturę; 99,5 x 70 cm;
sygn. l.d. "Z. Lachur", na odwrocie farbą czerwoną "ZASŁUCHANY / ANIOŁ / mal. / Lachur / 2002".
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, karton; 61,5 x 52 cm;
sygn. p.d.: "Z. LACHUR 91".
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Sześc kart, 30 x 21 cm
Część sygnowana: Z Lachur 1969
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, papier, 28,5 x 41,5 cm,
sygn. p.d.: Z. Lachur 61.
*opłata droit de suite
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej, płyta, 72 × 59 cm
sygn. p. d.: Z.LACHUR
opisany na odwrocie: ŚWIĘTO/ TORY/1991-93/mal.Zlachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, papier, 30,5 x 44 cm,
sygn. p.d.: Z. Lachur 61.
*opłata droit de suite
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Twarze - rysunek ze szkicownika artysty
tusz, akwarela, gwasz/papier, 28 x 41 cm (w świetle ramy)
dat. i sygn. p.śr.: "18IX94/ZL"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, papier; 47 x 60 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Z.LACHUR 59
*droit de suite
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej, sklejka; 57 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Z CYKLU / -JUDAICA / mal ZLachur / 2004 (?).