SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Primawera w Międzyzdrojach, 2017
obraz olejny, 20x20 cm,
sygn.p/d: Mira 2017
olej na płótnie, 40 x 40 cm
Portret z bordiurą - modelka z dredami
olej na płótnie
50 x 50 cm
olej na płótnie, 65 x 50 cm, sygn.
olej na płótnie, 20 x 20 cm
Akwatinta, akwaforta barwna; wym. planszy: 813 x 612 mm; sygn. oł. p.d.: Mira Skoczek-Wojnicka, śr.d. tytuł. L.d.: a/a 2004.
Z cyklu: Street art - movie, 2016 r.
tusz, ecolina, sangwina na papierze, 49,5 x 34,5 cm, sygn.
olej/płótno, 20 x 20 cm
sygnowany l.ś.: 'M | MIRA | 2014'
opisany na odwrociu: 'ANIOŁ DLA | LEONARDA V | 20x20 OLEJ | MIRA SKOCZEK | WOJNICKA'
Portret dla Caravaggia, 2010 r.
olej/płótno naklejone na tekturę, 27 x 22 cm
sygnowany p.ś.: 'M|MIRA'
opisany na odwrociu: ' "PORTRET DLA CARAVAGGIA" | 2010 27 x 22 cm OLEJ, PŁÓTNO ... | MIRA SKOCZEK-WOJNICKA | Wojnicka 2010'
Olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Mira 2007-08.
olej, płótno, 20x20 cm
sygn. l.g.: Mira 2015, opisany na odwrocie: "TERRA SIENA" OLEJ 20x20 2015 MIRA SKOCZEK-WOJNICKA
olej na płótnie
50 x 50 cm
Odlotowa fryzura na infantkę, 2016
olej, płótno, 40x30 cm
sygn. p.d.: M MIR 2016, opisany na odwrocie: "ODLOTOWA FRYZURA - NA INFANTKĘ" OLEJ, 2015 30x40 cm MIRA SKOCZEK-WOJNICKA
Obraz z YouTube I - cykl Museum, 2015 r.
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
olej, płótno, 20x25 cm
sygn. MIRA 2014 w monogramie, opisany na odwrocie: `KOBIETA Z PERŁAMI" OLEJ, 20x25 cm 2014 MIRA SKOCZEK-WOJNICKA