ANTO-CZARNECKA Maria
olej, płótno
48 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANTO-CZARNECKA Maria
olej, płótno
55x38 cm
ANTO-CZARNECKA Maria
olej, płótno, 80 x 70 cm;
sygn. i dat. l.d.: 1990 Maria Anto; na odwrocie na krośnie napis: BZ MARIA ANTO "M.N. W LESIE" 80 x 70 / 21 IX `90 oraz napis na płótnie: Maria Anto 1990 / 959
ANTO-CZARNECKA Maria
olej na płótnie, 52 x 63 cm,
sygn. na odwrocie, na krośnie: Maria Anto 1998 "Homage dla Joanny", na płótnie: "Maria Anto 98"
ANTO-CZARNECKA Maria
olej, płótno, 90 x 110 cm; sygn. i dat. u dołu: Maria Anto 1972, sygn., dat. i nr katalogu autorskiego 526 na odwrocie
ANTO-CZARNECKA Maria
ANTO-CZARNECKA Maria
olej, płótno, 87 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, nr kat autorskiego 1035
ANTO-CZARNECKA Maria
technika mieszana
21,5x29 cm