STAWIARSKI Stanisław Sacha (ur. 1941r.)
olej/płótno, 116 x 88,5 cm
sygn. p.d.: „Sacha Stawiarski/08”
opisany z tyłu: „Le pêcheur de St. Tropez”
katalogowany w „Sacha Stawiarski/Muzeum Miejsckie Wrocławia/Wrocław/2009/str. 302”
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 92 x 100 cm
sygn. p.d.: "STAWIARSKI 2016"
na krośnie notka biograficzna z E.Benezit
grafika, papier, 64 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: SatwiarskiStanislas Sacha 1975; i tytuł l.d.: "Que se passe t`il?"
olej/płótno,
55 x 38 cm
sygnowany i datowany l.d.: `STAWIARSKI 09`, na odwrociu naklejka z biogramem artysty (BENEZIT)
akwaforta, papier,
64 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Satwiarski Stanislas Sacha 1975; l. d.: "Que se passe t`il?"
Les adorateurs
Sezaky Yamasaky and week-end
Que se passe t-il?
3 grafiki, akwaforta, akwatinta, papier, każda z prac o wym. 65,5 x 49,5 cm (arkusz); każda grafika sygnowana i dat. ołówkiem: Stawiarski Stanisław Sacha Paris 1975; grafiki bez oprawy
Les adorateurs
Sezaky Yamasaky and week-end
Que se passe t-il?
Les adorateurs
Sezaky Yamasaky and week-end
Que se passe t-il?
olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. p.d.: STAWIARSKI 2004.;
opisany na odwrocie: "TOURTOUR" LUB "MIASTECZKO W NIEBIE" UKOCHANE MIEJSCE BERNARDA BUFFETA - FRANCUSKIEGO ARTYSTY MALARZA (MOJEGO SĄSIADA ZE SAINT-TROPEZ)
olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. p.d.: STAWIARSKI 2004.;
opisany na odwrocie: "TOURTOUR" LUB
"MIASTECZKO W NIEBIE" UKOCHANE MIEJSCE
BERNARDA BUFFETA - FRANCUSKIEGO ARTYSTY MALARZA
(MOJEGO SĄSIADA ZE SAINT-TROPEZ)
olej, płótno,
50 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Stawiarski / 2001