ĆWIKLIŃSKI Zefiryn (1871 Lwów - 1930 Zakopane)
olej, tektura; 30 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z ĆWIKLIŃSKI / 922.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 43,5 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z. ĆWIKLIŃSKI / 923.
olej, tektura; 30 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z ĆWIKLIŃSKI / 923.
Olej, tektura; 30 x 39,5 cm
Na odwrocie nalepka wystawowa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem pracy
WYSEPKA NA CZARNYM STAWIE W TATRACH, 1911
Olej, tektura; 29,5 x 39,5 cm
Sygnowany l.d.: Z. Ćwikliński
olej/tektura, 30,5 x 35,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Z.ĆWIKLIŃSKI | 24'
na odwrociu szkic biograficzny artysty
olej, tektura; 32,2 x 36,7 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. ĆWIKLIŃSKI / 25
olej/tektura, 28,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: 'Z. ĆWIKLIŃSKI | 907'
Pejzaż górski z chatami i owcami
sygn. p. d.: Z. ĆWIKILIŃSKI / ... (słabo czytelnie).
olej/tektura, 13 x 18 cm
sygnowany i datowany p.d. 'Z. Ćwikliński | 22'
olej/tektura, 14 x 18,5 cm
sygnowany p.d. 'Z. ĆWIKLIŃSKI'
na odwrociu pieczęć wywozowa z adnotacją z 1971 roku oraz dedykacja z 1932 roku
Olej, tektura; 30,5 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. Ćwikliński
olej, tektura, 29 × 33 cm
sygn. i dat. p. d.: Z. ĆWIKLIŃSKI / 907
na odwrocie naklejka wystawowa ze Lwowa z 1954 roku z opisem obrazu
Olej, płótno, 117 x 80 cm,
sygn. l.d.: Z. Ćwikliński.
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Z. ĆWIKLIŃSKI / 924
olej, płyta, 50 × 70 cm
sygn. i dat. p.d.: Z.Ćwikliński/1932
na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki Zygfryda Reizesa we Lwowie z tytułem pracy
olej, płótno, 118 × 82 cm
sygn. l. d.: Z. Ćwikliński
olej/tektura, 32 x 43 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: `Z. ĆWIKLIŃSKI | 922`