CHRZANOWSKI Antoni (1905-2000)
akwarela, papier; 41, 5 x 28, 5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Antoni Chrzanowski / 939.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier,
49 x 69 cm (w świetle passe-partout),
sygnowany l.d.: "Antoni Chrzanowski 1938 | Lipnica Murowana"
* Droit de suite
akwarela, papier,
67,5 x 50 cm (w świetle oprawy),
sygnowany p.d.: "Antoni Chrzanowski 1946 | Kościół Bożego Ciała w Krakowie"
* Droit de suite
akwarela, ołówek/papier, 13,5 x 17,5 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'Florencja V 1965 , Chrzanowski Antoni'
Akwarela, gwasz, papier, 46 x 33 cm
Sygnowany p.d.: Chrzanowski A.
RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE
Akwarela, gwasz, papier; 48 x 34 cm
Akwarela, papier; 61,5 x 49 cm
Sygnowany p.d.: A Chrzanowski 942
Wnętrze kościoła Bożego Ciała w Krakowie, 1946 r.
akwarela/papier naklejony na tekturę, 69 x 49,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Antoni Chrzanowski 1946 | Wnętrze kościoła Bożego Ciała | w Krakowie'
akwarela, papier, 29 x 46 cm,
sygn. p.d.: A. Chrzanowski 935.
*droit de suite
Akwarela, papier, 33 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: Antoni Chrzanowski 945.III. Wawel od strony ul. Dietla w Krakowie.
Niedźwiadki przed polskim dworkiem
akwarela/papier naklejony na tekturę, 33 x 46 cm (w świetle ramy)
sygnowany i opisany pod oprawą p.d.: 'A.Chrzanowski | Kraków'
opisany ołówkiem na odwrociu
Akwarela, papier, 35 x 48 cm,
sygn. l.d.: A. Chrzanowski 1946 Bukowina "Deszcz"
*droit de suite
akwarela/papier, 43,5 x 66 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'A. Chrzanowski 937 | Lusina (...)'
Wnętrze kościoła Bożego Ciała w Krakowie (1946)
sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
64x44 cm (w świetle passe-partout )
akwarela/papier, 46 x 29,8 cm
sygnowany, opisany i datowany p.d.: 'AChrzanowski | Jastarnia VII 933'
Widok na kościół na Skałce w Krakowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton;
45 x 58 cm (w świetle oprawy);
dedykacja okolicznościowa l. d.: Czcigodnej i nam Wielce Miłej Pani Anieli / z Życzeniami Serdecznymi Wszelkiej Pomyślności / od naszej czwórki / A. Chrzanowski - 1945 Kraków (ołówkiem).
olej, tektura; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A. Chrzanowski 937.;
na odwrocie na ramie napis: Chrzanowski (ołówkiem).
Widok na kościół na Skałce w Krakowie, 1945
akwarela, papier; 39,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Antoni Chrzanowski / Kraków 1944.