VILLANIS Emanuelle (ur. 1880, zm. ok. 1920)
brąz patynowany, wys. 26 cm,
sygn. l.d.: E. Villanis, na dole: Moe
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn.
brąz,
wys.90
brąz,
wysokość: 55 cm
sygnowany na ramieniu: E.Villanis
na podstawie kolisty stempel paryskiego Société des Bronzes, działającego w latach 1875-1900.
brąz patynowany
wysokość: 57 cm
sygnowany: E. VILLANIS
brąz patynowany,
wysokość: 53.5 cm
sygnowany: E. Villanis
brąz patynowany
wysokość: 38.5 cm
sygnowany: E Villanis
brąz patynowany,
wys. 54 cm;
sygn.: E Villanis;
na podstawie napis z przodu: THAIS; z tyłu nry: CH / 1230 oraz pieczęć SOCIETE DES BRONZES DE PARIS
popiersie, brąz, jasnobrązowa patyna, wys. 33 cm, sygn. E. Villanis, okrągła pieczęć odlewni: Vrai Bronze Garanti B.L. Paris.
brąz patynowany,
wys. 54 cm;
sygn.: E Villanis;
na podstawie napis z przodu: THAĎS; z tyłu nry: CH / 1230 oraz pieczęć SOCIETE DES BRONZES DE PARIS
brąz, patyna brązowa ciało, kamień, brązowo zielona okrycie; wys. 54 cm, podstawa: 12,8 x 16 cm;
napis na kamieniu: PRISE DE / CORSAIRE; sygn. p. d.: Villanis, na odwrocie podstawy okrągła pieczęć: SOCIÉTÉ DES BRONZES DE PARIS, obok HP / 6477
na ruchomym, obrotowym cokole,
brąz patynowany, wys. 54,5 cm;
sygn. na krawędzi podstawy: E. Villanis
brąz patynowany,
wysokość: 11.8 cm
sygnowany: AIDA (front), E.Villanis (na plecach), na podstawie: LU | 146 (w kółku)
brąza patynowany, wys. ok. 57,5 cm; sygn. E. Villanis,
na cokole napis z przodu : Sapho; z tyłu: VRAI BRONZE /Eug. BLOT
brąza patynowany, wys. ok. 57,5 cm;
sygn. E. Villanis, na cokole napis z przodu : Sapho; z tyłu: VRAI BRONZE /Eug. BLOT
na ruchomym, obrotowym cokole, brąz patynowany,
wys. 54,5 cm; sygn. : E. Villanis
sygn. E. Villanis, na cokole napis z przodu : Sapho;
z tyłu: VRAI BRONZE /Eug. BLOT
brąz patynowany,
wysokość: 72 cm
sygn.: E. Villanis, oraz znak gwarancyjny - giserski, Société des Bronzes de Paris
brąz patynowany,
wysokość: 57 cm
sygnowany: E Villanis