GDANIETZ Wilhelm (1893 - 1969)
Olej, płótno; 80 z 71 cm
Sygnowany l.d.: W.Gdanietz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 109 x 152 cm
sygnowany p.d.: 'W. GDANIETZ' oraz znak autorski l.d.
olej/płótno, 80,5 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'W.GDANIETZ'
olej/płótno, 69,5 x 59 cm
olej/płótno, 61,5 x 48 cm
sygnowany l.d.: `W.GDANIETZ`
olej, płótno
80 x 70.5 cm
sygnowany l.g.: W. GDANIETZ
olej, płótno
80.5 x 70.5 cm
sygnowany l.d.: W. GDANIETZ
olej na płótnie, 80 x 60 cm, sygnowany p. g. "W. Gdanietz"
niemiecki malarz i grafik, wykształcony i pracujący w Düsseldorfie.
Obrazy m. in. w berlińskiej Galerii Narodowej.
STARY RYBAK NAPRAWIAJĄCY SIECI
olej na płótnie, 80 x 70 cm
sygnowany p.d.: "W. Gdanietz"
olej, płótno
sygn. p.d.: W. Gdanietz
wym.: 75 x 60 cm