GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Pejzaż zimowy o zachodzie słońca
olej/płótno, 68,5 x 110 cm
sygnowany l.d.: 'JGrubiński'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno
72 x 102 cm
sygn. l.d.: JGrubiński [inicjały wiązane]
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno, 70 x 111 cm, sygn. p.d.: J.Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. l.d.: J.Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno
65 x 104 cm
sygn. l.d.: JGrubiński (inicjały wiązane)
Na odwrocie napis na płótnie: 94
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Olej, płótno; 68 x 108 cm
Sygnowany l.d.: J. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
ZIMOWY ZMIERZCH W SOSNOWYM LESIE
Olej, płótno; 52 x 73 cm
Sygnowany l.d.: J. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno; 42,5 x 100,2 cm;
sygn. p. d.: JGrubiński;
na odwrocie nalepka Salonu Sztuki Polskiej z opisem: No 50 Autor Grubiński / Tytuł Rodzaj dzieła
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno, 40 x 64 cm
sygn. l. d.: S. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej/płótno, 72,5 x 100,5 cm
sygnowany l.d.: `J.Grubiński`
na odwrociu papierowa, przedwojenna nalepka Salonu Sztuki Aleksandra Thomasa w Poznaniu
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej/płótno, 38 x 53,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Grubiński'
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno naklejone na tekturkę;
22 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Grubiński