DRESSLER Hans (1869 - 1943)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'HDressler'
cena wywoławcza: Wykup abonament
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
olej/płótno, 78 x 58 cm
sygnowany p.d.: 'Hans Dressler'
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
Dziewczynka
pastel, papier; 44,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
Chłopiec
pastel, papier; 45 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
obie prace sygn. i dat.: HDressler 1918
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
olej/płótno dublowane, 100,5 x 131,5 cm
sygnowany p.d.: `HDressler`
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
olej, płótno, 72 x 100,5 cm,
sygnowany p.d.: HDressler
Na odwrocie płótna 2 płócienne łatki (ok. 6 x 6 cm).
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
olej, płótno, 60 × 80 cm
sygn..p.d.: Hdressler
Estymacja:5 500 - 6 500 zł
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
Olej, tektura
50 x 37,7 cm
Sygnowany p.d.: HDressler
Na odwrociu: naklejka z wrocławskiego antykwariatu Bruno Wenzla:
Bruno Wenzel | Breslau 1 . Alberchtstrasse 11 | Fernsprecher 57833 | Gemälde=Austellung | Kunsthandlung . Rahmenfabrik | Spez.: Moderne Einrahmungen . Neuvergoldungen von Rahmen | Restaurieren von Ölgemälden und Waschen von Kupferstichen
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
DRESSLER Hans (1869 - 1943)
1923 r.
Olej na płótnie 52 x 78,5 cm
Sygnowany p.d. - "HDressler / 23 r."