GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
Mój Kosmos I, z cyklu Kosmos, 2007
akryl na płótnie, 90x120 cm
sygnowany na rewersie
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
Kompozycja abstrakcyjna, 1983 r.
akwarela/papier, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'ABORGEN | 1983'
opisany na odwrociu: 'XI 1992 | Gibaszek | Wacław | Wa - Wa 01 - 318 | ul. Karabeli 13/92 | Polska'
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
gwasz/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ABorgen 1983`
na odwrociu opisany, datowany i sygnowany: `XII góra | 1992 | Wacław | Gibaszek | (...)`
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
olej, płótno; 59,5 x 72 cm
sygn. na odwrocie: GiBaszek
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
akwarela/papier, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `ABORGEN | 1983`
na odwrociu: `XI 1992 | Gibaszek | Wacław | Wa - Wa 01 - 318 | ul. Karabeli 13/92 | Polska`
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
gwasz/papier, 100 x 70 cm
opisany na odwrociu: `XII góra | 1992 | Wacław | Gibaszek | Warszawa 01 - 318 | ul. Karabeli 13/92 | Polska`
Estymacja: 800 - 1 200
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
olej, akryl, płótno,
70 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Wacław/ Gibaszek/ ABORGEN/ 2011
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
porcelanowa z dwoma uchwytami, malowane bukiety kwiatów po obu stronach brzuśca, kobalt, złocenia, podstawa kwadratowa, przykrywka (źle spasowana), wys. 64 cm, Drezno, XX w.
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
Olej
66x95 cm
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
akryl, płótno, 90 x 120 cm;
sygn. pseudonimem i dat. p.g.: ABORGEN 2005,
na odwrocie fragment kartki z autorskim opisem obrazu
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
akryl, płótno, 90 x 120 cm;
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
olej na płótnie, 80 x 100
sygn. na odwrocie: "Wspomnienie 1987/ godło Ula/ Gibaszek"
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
olej, płótno, akryl,
90x120 cm
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)
olej, płótno
wymiary: 50x100 cm
GIBASZEK Wacław (ur. 1953)