DROZD Krzysztof (ur. 1956)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DROZD Krzysztof (ur. 1956)
tempera, deska,
31x 16,5 cm, kiot, 55 x 52 cm,
ryza mosiężna, złocona. Rosja I poł. XiX w.
DROZD Krzysztof (ur. 1956)
Olej
66x95 cm
DROZD Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno, 100 x 81 cm; sygn. i dat. p.d.: KAZDROZD 91;
na odwrocie na blejtramie napis: Krzysztof Drozd
DROZD Krzysztof (ur. 1956)
akryl, płótno
wymiary: 70x90 cm
DROZD Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno, 81x100 cm