SARAPATA Joanna (ur. 1962)
olej/płótno, 200x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
olej, akryl, collage, szlagmetal, 200×70 cm
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
technika mieszana na papierze, 35 x 32,5 cm, sygn.
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
gwasz, pastel, tektura, 64,5 x 49,5 cm,
sygn.p.d.: Sarapata
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
olej, technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
technika mieszana, karton, 100 x 70 cm
sygn. p.d.
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
gwasz, pastel, tektura, 64,5 x 49,5 cm, sygn. p.d.: Sarapata
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
tusz, akwarela, 28,5 x 20 cm w świetle passe-partout, sygn. p.b.: SARAPATA 97
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
olej, pastela na kartonie
90 x 100 cm
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Olej na kartonie, 100 x 70 cm
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
technika mieszana na papierze, 40 x 30 cm, sygn.
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
piórko i akwarela na papierze
29,7 x 21 cm
sygn. p/ś.: Sarapata
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
olej, węgiel, suchy pastel na płótnie, 78 x 81 cm
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
olej, pastel, płatki złota/płótno, 164 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'SARAPATA'
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
olej, pastel, płatki złota/płótno, 161 x 74 cm
sygnowany l.d.: 'SARAPATA'
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
węgiel/papier, 27,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Sarapata'
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Technika mieszana, płótno; 145 x 80 cm
Sygnowany l.d.: Sarapata | 2014
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
akwarela, papier, 28.5 x 19.5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: J.Sarapata
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
akwarela, tusz/papier, 28 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'SARAPATA', u dołu odręczna dedykacja w języku francuskim
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
tusz/papier, 29,5 x 20,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Sarapata |99'