STRENT Rafał (ur. 1943)
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: RAFAŁ STRENT'2009;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MGŁA / FOG / NEBEL / olej/oil/öi / 100x81 cm/39 1/2x32" / 2009 / RAFAŁ STRENT.
cena wywoławcza: Wykup abonament
STRENT Rafał (ur. 1943)
Martwa natura holenderska, 1976
Odbitka unikat
74 x 56 cm
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta, akwatinta, karton; 64 x 49 (odcisk płyty), 80 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. p. d.: RAFAŁ STRENT 1996 i opisana l. d.: TABLICE, poniżej: akwaforta z akwatintą, śr. d.: odbitka unikatowa.
STRENT Rafał (ur. 1943)
Akwaforta z akwatintą, barwna, karton; 64 x 47,5 cm
Sygnowany oł. l.d.; MUSZLAL p.d.: Strent’ 85; Na kartonie, na której zamocowana była rycina: MUSZLA odbitka unikatowa Strent’ 1985 | akwaforta z akwatintą RAFAŁ STRENT IMP
STRENT Rafał (ur. 1943)
akfaforta/akwatinta, 73 x 55 cm, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'ALTZELLA | odbitka unikatowa | Rstrent'1997'
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta, akwatinta/papier, 71 x 55,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'SPADANIE odbitka unikatowa Strent 77 | akwaforta z akwatintą RAFAŁ STRENT IMP.'
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta, akwatinta/papier, 64 x 49 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'KAMIENNY BALDACHIM / THE STONE CANOPY E.A. III Rstrent 84 | akwaforta z akwatintą RAFAŁ STRENT IMP.'
na odwrociu opisany: 'Rafał Strent | 'Baldachum aus Stein", 1984 | Radierung, E.A. III'
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta, akwatinta, papier, odbitka unikatowa, 65 x 48 cm,
sygn. u dołu: RStrent 1985
STRENT Rafał (ur. 1943)
STRENT Rafał (ur. 1943)
STRENT Rafał (ur. 1943)
STRENT Rafał (ur. 1943)
odbitka unikatowa na papierze, akwaforta z akwatintą, 77,5 x 56,5 cm,
sygn. na licu: 1977, RAFAŁ STRENT IMP
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta
65 x 50 cm
STRENT Rafał (ur. 1943)
serigrafia
9/10
50 x 35 cm
sygn.
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta z akwatintą,
50 x 35 cm,
sygn.
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta/papier,
55 x 36,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: 'Strent 1972'; opisany u dołu: (CIEŃ / DER SCHATTEN) | akwaforta z akwatintą | Epreuve d'art V'
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta z akwatintą
48/50, 55x72 cm
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta/akwatinta
65 x 50 cm
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta, akwatinta, papier, 72 x 55,5 cm;
sygn. i dat. u dołu ołówkiem
STRENT Rafał (ur. 1943)
akwaforta, akwatinta, papier,
72 x 55,5 cm;
sygn. i dat. u dołu ołówkiem