ŻEGALSKI Leszek (pseud. Maestro) (ur. 1959, Śląsk Cieszyński))
olej, płótno, 230 × 104 cm,
sygn. p.g.: ŻEGALSKI 09 |zmar- twienie chimery
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej / płótno
61 × 50 cm
sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: ŻEGALSKI
olej/płyta , 28 x 60 cm
sygn. l.d.: "Żegalski"
olej, plandeka, 232 x 102 cm
sygnowany i datowany l.g.: ŻEGALSKI 1998
pastel, papier, 69 x 48 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: "Odpoczynek ŻEGALSKI 2016"
olej na płótnie
60 x 50 cm
Zmartwiony rycerz z zepsutym zaworem
rysunek
43 x 61 cm
olej, płótno, 100 × 100 cm
sygn. l.d.: ŻEGALSKI
na odwrocie opisany: ŻEGALSKI/2012/ OGRÓD
rysunek
50 x 65 cm
olej, akryl na płótnie
240 x 100 cm
JOHNY MARLBORO I KOBIETA, ok. 1986-89
olej, płótno
140.5 x 100 cm
Na odwrocie na płótnie napis: ŻEGALSKI | 5350 EUSKIRCHEN | JAHN STR. 6 | BRD | 140 x101
olej, płótno przyczepione do płyty pilśniowej obciągniętej tkaniną welurową,
257 x 118 cm; sygn. p. d.: Żegalski