WOSZCZYŃSKI Mariusz (ur. 1965 r.)
litografia, papier; 50,5 x 69,5 cm;
sygn. dat. i opisany u dołu: Plaża - bulwar adb. aut. 3/5 M. Woszczyński 1998;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: M. Woszczyński / Beach - Boulevard / 1999 / litography.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl, płótno; 80 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: M. Woszczyński / Fryzjer w naturze / 1998.
olej, ołówek, płótno
65 x 49,8 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: [strzałka] góra | Mariusz Woszczyński | Krajobraz południowy | olej, ołówek | 1997 r.
Obraz opisany i wystawiany:
- Mariusz Woszczyński, Obrazy, Galeria Promocyjna, Warszawa 1997, folder;
- Mariusz Woszczyński, Pejzaże południowe, Galeria Piotra Nowickiego, Warszawa 2001, bez kat.;
- Mariusz Woszczyński, Rowerzyści i fryzjerzy, Galeria Kordegarda, Warszawa, 2003;
- Mariusz Woszczyński, Wizerunki pejzażu, Galeria im. Sleńdzinskich, Białystok 2016, kat. il. s. 34.
ROWERZYŚCI WŚRÓD PALM, 1994 r.
akryl/płótno, 80 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
M.Woszczyński | Rowerzyści wśród palm | akryl |płótno | 1994 | 65 x 80 cm
pieczątka na blejtramie: Mariusz Woszczyński
olej/płótno, 82 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym: Fryzjer w lustrze | Mariusz Woszczyński | 1999
KRAJOBRAZ MARSYLSKI, 1999-2001
akryl, olej, płótno
110 x 81 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Mariusz Woszczyński | Krajobraz marsylski | 1999 2001 akryl
Obraz wystawiany i opisany:
- Mariusz Woszczyński. Postacie i krajobrazy, wyd. Akademia Sztuk Pięknych, Warszawa 2010, il. barwna s. 43.
akryl na płótnie, 45 x 65 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "/Rowerem /akryl 1996 /65 x 45 cm".
akryl na płótnie, 45 x 65 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "Mariusz Woszczyński /Widok ze /statkiem /akryl /65 x 45 1995".
Wpadnięcie rowerzysty na boisko piłk. tele - sport, 1992
kredka, pastele tłuste, długopis, farba na papierze, 32 x 41 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu: m.w. 92
tempera na papierze
35 x 50 cm
akwarela
35 x 50 cm
olej, płótno, 65x50 cm
litografia,
26x36 cm
akryl, płótno,
81 x 65
na odwrocie na płótnie napis autorski: Mariusz | Woszczyński | 1999 r. akryl | Biały pejzaż południowy; na blejtramie napis: M. Woszczyński 1999 r. | Biały pejzaż akryl
akryl, płótno,
110 x 81 cm
Na odwrocie na płótnie napis autorski: M.Woszczyński | plaża | 1999 r. | akryl
Widok Kazimierza Dolnego, 2004
akwarela,
49x34,5 cm
olej, akryl, płótno
81 x 100 cm
na odwrocie, na płótnie: Mariusz Woszczyński | Droga | 1997 - 9 | olej akryl, na blejtramie: SIELAWKO
akwarela
35x50 cm
2006 r.
olej, płótno, 41x27 cm