HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
akwarela, tempera; papier; 33 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Holzmüller / 1908.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, ołówek/papier, 48,5 x 28 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Juliusz Holzmuller'
akwarela, ołówek/papier, 48,5 x 28 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Juliusz Holzmuller | 1902'
kredka, papier, 29 × 39 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d. wyryte: JH (monogram wiązany)/1904
akwarela, papier; 32,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.: Juliusz Holzmuller / 1908 / Wiedeń;
na odwrocie oprawy nalepka Specjalnego składu ram, obrazów i luster z ul. Pańskiej 21 we Lwowie.
akwarela, papier; 33 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Juliusz Holzmuller.
akwarela, papier; 38,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
akwarela przed konserwacją.
Akwarela, papier, 33 x 24,8 cm,
sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller 1902 26/XII.
akwarela/papier, 38,5 x 58 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Juliusz Holzmüller | 1905'
akwarela, papier, 33 x 24,8 cm,
akwarela/papier naklejony na tekturę, 19 x 23,5 cm
sygnowany l.d.: 'Juliusz Holzmüller'
KOŚCIÓŁ O.O. BERNARDYNÓW WE LWOWIE
Akwarela, papier, 30 x 20 cm,
sygn. p.d.: Juliusz Holtzmüller 1902.
akwarela, papier; 33,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Juliusz Holzmuller;
przed konserwacją.
akwarela/papier, 43,3 x 32 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: 'Juliusz Holzmuller | 1902'
akwarela/papier, 13 x 25 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'Julius Holzmüller | 1900'
przed konserwacją.
gwasz, papier, 36 x 61,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Juliusz Holzmüller
gwasz, papier, 36,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy)