RACZKO Julian Henryk (1936-2019)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płyta; 118,2x117,7 cm, sygnowany na odwrocie: "JULIAN RACZKO | 1973 | PERSPEKTYWA 1/C"
*droit de suite
akryl/papier, 49,5 x 33 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Julian H.Raczko. 1979 r.
Morfologia podwójna II, 1977 r.
olej/płótno, 80 x 40 cm
opisany na odwrociu: 'JULIAN RACZKO | 1977 r. | "MORFOLOGIA | PODWÓJNA" II | JULIAN RACZKO'
olej na płótnie, 86 x 75 cm
sygn. p.d.: JulR.
na odwrocie sygn.: JULIAN RACZKO / WARSZAWA - 1967 R.
serigrafia/papier, 30 x 30 (arkusz), 19,5 x 20 cm (odbitka)
sygnowany i datowany p.d.: `Julian H. Raczko 93/05`, w l.d.: `"Przestrzeń I", serigr. 38/40`
Estymacja: 700 - 1 000 zł
litografia
66x30 cm
1998 r.
technika mieszana, karton, 50 x 35 cm;
sygn. p.d.: Julian W. Raczko; na odwrocie dedykacja autorska
Tryptyk III, z cyklu Via Crucis, 2003
21,5x22 cm (x3)
olej, płótno,
40 x 40 cm,
sygn. i dat. na odwrocie
olej na płótnie, dwie kwatery
po 40 x 40,4 cm, na odwrocie (na płótnie)
napisy: "JULIAN RACZKO 1977 r.
"MORFOLOGIA PODWÓJNA III" (kwatera górna) i "JULIAN RACZKO." (kwatera dolna)