ORACZEWSKI Józef Krzysztof (ur. 1951)
Fasada III (z cyklu Światła), 2015
technika własna/Lukas, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: 'Orac/15
pochodzenie: pracownia artysty
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 48 x 79,
sygn. i dat. p.d.: Orac/96 /Talzów
akryl, płótno, 48 x 79,
akryl, płótno, 48 x 79,
Technika własna; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: KORACZ 84
Na odwrocie nalepka autorska.
Technika własna;
50 x 70 cm
Sygnowany p. d.: KORACZ 84
Na odwrocie nalepka autorska.
akryl na płótnie, 100 x 120 cm,
sygnowany p. d. "Orac/2005"
olej, płótno,
48 x 79 cm;
sygn. p. d: ORAC / 04
STRUKTURA ISTNIENIA - LŚNIENIE II, z cyklu Fasady, 2005
Akryl, lukas na płótnie - technika własna; 100 x 120 cm
Sygnowany p. d.: ORAC 05
ZADUMANIE, z cyklu Reliefy, 2005
Akryl, lukas na płycie pilśniowej parkietowanej - technika własna; 90 x 120 cm
Sygnowany p. d.: ORAC 05