NARZYŃSKI Juliusz (1934 - 2020)
olej, płótno; 70 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 1968;
na odwrocie opis autorski: Juliusz Narzyński / 1968.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu: Jul. Narzyński 11;
na odwrocie napis autorski: Juliusz Narzyński / 2011.
Tu i jesień pełna tajemnic, 2015
olej, płótno; 60 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński;
na odwrocie napis autorski: Juliusz J. Narzyński 2015.
olej, płótno; 34 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński
sygn. na odwrocie: Juliusz Narzyński.
olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn., i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2003
olej, płótno; 73 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: JulNarzyński 09
na odwrocie powtórzona sygn.: Narzyński
olej/płótno, 24 x 33 cm
sygnowany śr. d.: „Jul. Narzyński”
opisany tyłu: „Jul. Narzyński |1987” oraz papierowa naklejka z opisem i tytułem autorskim
olej, płótno, 90 × 117 cm
sygn. l. d.: Juliusz Narzyński 013
na odwrocie napis autorski: Jul. Narzyński |1979 i 1997 |„Którędy bądź pójdziesz” [praca przemalowywana przez autora, napis na odwrocie pierwotny]
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jul. Narzyński 2001;
opisany na odwrocie: Jul. Narzyński.
olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: JuliuszNarzyński2007;
sygn. i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2007.
sygn. l.d.dat. na odwrociu
akwarela, gwasz, papier
29.8x42 cm
olej, płótno, 60 x 73 cm,
sygn. l.d.: J. Narzyński
olej, płótno; 70 x 120 cm;
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: JNarzyński / 93;
na odwrocie napis autorski: Jej rok urodzenia / Juliusz Narzyński / Warszawa / 1993;
na krośnie malarskim drukowana nalepka autorska z opisem: Juliusz Narzyński 1993.
olej, płótno, 60 x 73 cm
sygn. l. d.: J. Narzyński oraz na odwrocie
olej, płótno; 81,5 x 116 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jul. Narzyński 69;
na odwrocie opis autorski: Juliusz Narzyński / Warszawa / (...).
olej, płótno; 60 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński;
olej, płótno; 60 x 73 cm;
olej/płótno, 24 x 33 cm
sygn. śr.d.: Jul. Narzyński; sygn. i dat.
na odwrociu: Jul. Narzyński |1987 oraz papierowa naklejka z opisem i tytułem autorskim