NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
olej na płótnie
90 x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
Olej na płótnie, 100 x 80 cm
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
olej na płótnie
70 x 100 cm
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
olej/płótno, 70 x 95 cm
sygnowany l.d.: 'Naliwajko', sygnowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: 'Piotr Naliwajko "Teatr" '
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
olej na płótnie, 33x 40 cm, sygn.
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
akwarela
24 x 35 cm
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
olej na płótnie
100 x 70 cm
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
olej, płótno
70 x 100 cm
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
RYCERZ, DIABEL I SMIERC, ok. 1987
olej, plótno,
81.5 x 100 cm
sygnowany p.d.: Naliwajko
na odwrocie na plótnie napis: Piotr | Naliwajko | [adres] | POLAND oraz ukosnie : Spychalski | Godlo | "Kwintet" oraz podluzna pieczatka zezwalajaca na wywóz za granice
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
olej na płótnie,
70x60 cm
NALIWAJKO Piotr (ur. 1950)
olej na płótnie, 100 x 73 cm,
sygnowany u dołu po prawej "Naliwajko"; na odwrocie, ręką własną dane artysty i tytuł obrazu