LASSOTA de KALIŃSKI Jerzy (ur. 1946)
technika własna, asamblaż/płótno, 73 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J.Lassota 82'
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J.Lasota 82'
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 60x50 cm
Sygnatura: p.d.: J.Lassota i na odwrocie
Data powstania: 1995 r.
olej, płótno
61 x 50 cm
sygn. na odwrocie: J.Lassota/95
olej, płótno
100x80 cm
cena gwarantowana nie została uzyskana