NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
Brak lekarstwa na brak inteligencji, 1978
akwarela, karton (z filigranem Ingres-Fabiani); 70 x 50 cm;
sygn. pośrodku po lewej monogramem: AN / 78.
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
olej/drewno, 45 x 26,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'EURYDYKA - 7 | 1961 | ADAM NIEMCZYC | WARSZAWA'
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
akwarela, gwasz, papier; 73,5 x 53,5 cm;
sygn. i dat. p.d. monogramem wiązanym "AN." , "1995".
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
akwarela, gwasz, olej, papier; 75,52 x 55,5 cm w świetle ramy;
sygn. d.: AN / 1994.
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
akwarela, gwasz, olej, papier; 20 x 53 cm;
sygn. p. g "AN /1990";
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
akwarela, gwasz, olej, papier; 62,2 x 47,8 cm w świetle ramy;
sygn.d. "AN / 1994".
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
olej, sklejka, 44 x 36 cm, opisany na odwrocie: aktorka - Wa. /1974/ Adam/Niemczyc.
Pieczątka DESA Dzieła Sztuki i Antyki, Galeria Nowy Świat, Warszawa.
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
tempera/deska,
45 x 26,3 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Adam Niemczyc 1963`
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
technika własna; 70,5 x 29 cm;
na odwrocie napis: PORTRAIT / OF A FRIEND / 1963 / ADAM / NIEMCZYC
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
gwasz, o/a, 56x75,5 cm
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
akwarela, gwasz, papier,
73,5 x 53,5 cm,
sygnowany p.d. monogramem wiązanym "AN." i datowany "1995"
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
akwarela, gwasz, papier, 56x75,5 cm
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
akwarela, gwasz, olej na papierze,
62,2 x 47,8 cm w świetle ramy,
sygnowana u dołu "AN / 1994"
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
archeogram (techn. własna), deska,
60 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie, na odwrocie nalepka wystawowa
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
Karykatura autora, 1978 Ukrywanie własnych wad jest szczególną skromnością
technika własna na tekturze, 72 x 54 cm
sygn. : "AN 78"
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
olej na desce, 46 x 24 cm,
sygnowany na odwrocie ręką artysty " Żona Simona Martiniego 1963 Warszawa Niemczyc Adam"
NIEMCZYC Adam (1914 - 2009)
olej na płótnie, 81 x 65,5 cm, na odwrocie sygnatura "Hamlet 1965 Niemczyc Adam"