KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej na płótnie, wym. 150×120 cm
sygnowany p.d.: 'M Kamieński’
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej na płótnie, 50 x 65 cm, sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej, akryl na płótnie, 90 x 110 cm
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej na płótnie, 54 x 65 cm, sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej i akryl na płótnie, 95 x 120 cm, 2016
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej na płótnie, 50 x 60 cm, sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
akryl, olej na płótnie, 120 x 100 cm, sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
akryl, olej/płótno, 65 x 50 cm, sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej, akryl/płótno,
80 x 70 cm,
sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
akryl
olej/płótno
100 x 80 cm
sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej,
akryl/płótno,
60 x 50 cm,
sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej,akryl/płótno, 50 x 65 cm, sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
technika mieszana/płótno,
60 x 50 cm,
sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
technika własna/płótno, 55 x 70 cm, sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej, płótno
110 x 90 cm
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej, plótno,
80 x 90 cm
na odwrocie na blejtramie napis: MAREK KAMIENSKI `87 | Przy fortepianie
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej, akryl/płótno, 50 x 60 cm, sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
olej,akryl/płótno, 63,5 x 48,5 cm, sygn.
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
tech. mieszana /płótno,
63 x 54 cm,
sygn.