JARODZKI Paweł (ur. 1958)
serigrafia/papier, 40 x 30 cm (wymiar arkusza)
edycja 63/100
sygn. p.d.: "P. Jarodzki" oraz opisany l.d.: "63/100"
cena wywoławcza: Wykup abonament
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
edycja 37/100
sygn. p.d.: "P. Jarodzki" oraz opisany l.d.: "37/100"
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
serigrafia, papier fakturowany; 40 x 30 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: PawJarodzki, nakład l. d.: 39/100.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
sygn. p. d.: PJarodzki, nakład l. d.: 64/100.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
akryl/płótno, 73 x 42 cm (całość)
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
akryl, szablon/tektura, 52 x 41,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: ‘Paweł Jarodzki | 2018’
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Paweł Jarodzki ‘2018 | kawa i papierosy’
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
technika własna na płycie, 49 x 68 cm, sygn.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
olej/płótno, 73 x 73 cm (w świetle oprawy)
sygnowany na odwrociu: ‘Paweł Jarodzki | ‘84’
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
akryl, olej/płótno, 110 x 85 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Paweł Jarodzki '05'
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
DWIE BUTELKI WINA EDYCJA JERKE WRAZ Z PROJEKTEM ETYKIETY, 2016
technika własna odręczny projekt etykiety: 30 x 20 cm; butelka 750 ml, butelka 1500 ml
projekt sygnowany: "Jarodzki, 1/7"; sygnatury na etykiecie: "Jarodzki »17"
darczyńca: Werner Jerke
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
Wie stark sind die Frauen von Heute, lata 90. XX w. r.
akryl/płótno, 200 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'Paweł Jarodzki'
- Galeria New Art. Media, Warszawa
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
Na wojne - grupa Luxus, 2016 r.
akryl, szablon na papierze, 40 x 32 cm, sygn.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
Folksinger obserwuje jak Pan Bóg jego własną ręką gra na pianinie
flamaster, papier, 29 × 20 cm w świetle ramy
opisany w obrębie kompozycji
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
opisany w obrębie kompozycji
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany w środkowej części kompozycji: 'Paweł Jarodzki'
- "Paweł Jarodzki. Najlepsze", Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2009
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
flamaster/papier, 21 x 30 cm
sygnowany na odwrociu: 'Paweł Jarodzki'
- dar od artysty, lata 80.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
flamaster/papier, 30 x 21 cm
- dar od artysty, lata 80.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
Folksinger obserwuje jak Pan Bóg jego własną ręką gra na pianinie, 1984 r.
flamaster/papier, 30 x 21 cm
- dar od artysty, lata 80.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
akryl, szablon na papierze, 30 x 40 cm, sygn.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
akryl/płótno, 141 x 200 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Paweł Jarodzki 08'
- Galeria Art New Media, Warszawa