JARODZKI Konrad (ur. 1927)
olej, płótno, 60 × 80 cm
sygn. p. d.: K Jarodzki oraz opisany na blejtramie
cena wywoławcza: Wykup abonament
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
tusz, papier, 66 x 99 cm
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
olej, płótno, 100 x 130 cm
sygn. p. d.: K. Jarodzki 75 oraz na odwrocie: PENETRACJA XII 1973 | OLEJ PŁÓTNO | KONDRAD JARODZKI
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
olej, płótno, 100 x 130 cm
sygn. p.d. monogramem artysty
opisany na blejtramie: "EROTYKVII" 1983 KONRAD JARODZKI ol.pł. 100 x 130
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
olej/ceramika, wys.: 5 cm, śr.:38 cm
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
monotypia, 56 x 75,5 cm, sygn.
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
olej, płótno; 77 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: K.Jaro 72
na odwrocie, na blejtramie napis autorski: Przestrzeń XVII 1972 OLEJ 80 x 100 KONRAD JARODZKI POLSKA oraz numer: DI/ 312/73 AKB
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
olej/płótno, 77 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: `K.Jaro 72`
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
tempera, płótno, 85 x 110 cm;
sygn. i dat p.d.: K. Jaro 1972
oraz na odwrocie na blejtramie
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. p.d.;
na odwrocie nalepki: autorska i wystawowa
JARODZKI Konrad (ur. 1927)
olej, płótno, 100 x 130 cm;
sygn. p.d.; na odwrocie nalepka autorska