HAŁAS Józef (Nowy Sącz 1927-2015 Wrocław)
tusz, papier, 41,5 × 29,2 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: JH
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 71 x 71 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Mi „S” Józef Hałas'
olej, płótno; 117 x 132 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: góra P-Ś Józef Hałas 1987.
technika własna, karton
49 x 85 cm
sygn. czerwoną farbą p.d.: J. Hałas. 87
technika własna, olej / płótno
115 × 130 cm
opisany na odwrociu: GÓRA P-R [reszta sygnatury ukryta pod oprawą]
technika własna, 60,5 x 49 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: J. Hałas 81
Wnętrze przeciwstawienie, 1969 (dyptyk)
olej, płótno, 120 x 200 cm
sygn. na blejtramie: 69 Józef Hałas „Wnętrze przeciwstawienie”
Pawilon Czterech Kopuł we Wrocławiu, lata 50. XX w.
akwarela, papier, 23 x 31 cm w świetle passe-partout, niesygnowany, praca oprawiona
monotypia, papier, 39 x 30 cm w świetle passe-partout, niesygnowany
Magdalena w sklepie muzycznym, lata 50. XX w.
monotypia, bibułka, 30 x 30 cm w świetle passe-partout, niesygnowany
monotypia, bibułka, 27 x 30 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d. ołówkiem Józef Hałas
olej, płótno, 100 × 150 cm
sygnowany na blejtramie: Podział W 1974 Józef Hałas
olej, płótno, 115 x 130 cm
opisane na blejtramie: NS 19 Józef Hałas 90.
Z CYKLU DROGA, LATA 90-TE XX W.
tech. mieszana, papier, 63 x 43 cm
gwasz, papier, 42 x 60 cm
olej, płótno, 84 x 134 cm
sygn. na blejtramie: Góra L - Józef Hałas 1969
tech. mieszana, olej, płótno, 100 x 150 cm
sygn. i opisany na blejtramie: Podział P J Hałas 1976
na odwrocie nalepka z wystawy w Muzeum Architektury we Wrocławiu
Wrocław, Muzeum Architektury, Józef Hałas - Poszukiwania, 24 marca - 28 maja, 2017.