GLISZCZYŃSKI Krzysztof (ur. 1962)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z cyklu Dialog z nieobecnym, 1994 r.
olej/płótno, 26 x 34 cm
sygnowany i datowany na odwrociu 'Gliszczyński 94', na odwrociu nalepka z danymi obrazu
seria "Urny. Work-in-progress"
obiekt
43 x 10,5 x 10,5 cm
technika miesz., płótno, 30x40 cm
Z cyklu Dialog z nieobecnym, 1994
olej, enkaustyka na płótnie, 24,5 x 33 cm
na odwrocie, na płótnie: "Gliszczyński`94"
olej, płótno, 33x24 cm