FOGTT Andrzej (ur. 1950)
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: A.S.Fogtt 2004.
cena wywoławcza: Wykup abonament
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
Pamięci Apollinoer'a [sic], 2010
olej / płótno
150 × 100 cm
161 × 110,5cm (w oprawie)
sygnowany i datowany p.d.: Fogtt 2010
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu p.g.: Fogtt | pamięci Apollinoer'a | 150×100 | olej
z dedykacją l.g.: Państwu | Beacie i Grzegorzowi | błękitnego
| nieba i kolorowego szczęścia na | zawsze | A. Fogtt 29.VI
2012 R.
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
akryl, tektura, 67 x 95 cm
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
tusz/papier, 49 x 68 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Ramsowo / Fogtt / 2011'
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
Cerkiew w Tyniewiczac, 2003 r.
olej na płótnie, 50,5× 61,5 cm
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
olej, płótno
135 x 180 cm
sygn. p.d.: Aj. Fogtt 79
sygn. na odwrocie na płótnie l.g.: Aj Fogtt | 185 x 135 | 1979 r
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
rysunek tuszem, papier, 56 x 41 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: "2.VIII.2005 Fogtt"
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
olej, płótno; 200 x 135 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Andrzej Fogtt / wieża pamięci / 19 VI 2003 / olej / Tower of Memory.
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
olej, płótno
131 x 131 cm
sygn. p.g.: Aj Fogtt | 80
na odwrocie na płótnie sygn. l.g.: Aj Fogtt | 135 x 135 | 1980 | "Drzewo"
na dolnej listwie krosna napis: A. Fogtt [adres]
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
olej na płótnie
50 x 40 cm
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
Z cyklu Wielkie Kuraszewo, 2004 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'a.s.Fogtt 2004'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'andrzej S. Fogtt | z cyklu | Wielki Kuraszewo | 2004 | Olej'
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
tempera/tektura, 70 x 50,3 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.g.: 'A. Foggt'
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
tempera/tektura, 72,5 x 50 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.g.: 'A. Fogtt | 85'
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
technika mieszana/płótno, 71 x 64 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fogtt | przestrzeń energetyczna'
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
Las z cyklu Wizje sferyczne, 2003 r.
olej/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fogtt| z cyklu | sferyczne | drzewo życia | Andrzej Fogtt | 2003 r. | AFogtt'
na odwrociu nalepka transportowa z Genewy i nalepka galerii Ambiente
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
tempera/papier (w świetle oprawy), 99,5 x 70,5 cm
sygnowany p.d.: 'Fogtt 2002'
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
olej/płótno, 60,5 x 81 cm
sygn. p.d.: 2003 Fogtt
Obraz reprodukowany w: Andrzej Fogtt, Warszawa 2011, s. 150.
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
Z cyklu Kuraszewo - Balanga w Zaborku, 2009
olej/płótno, 92 x 65 cm
sygn. p.d.: Fogtt 2009
na odwrocie napis autorski: Fogtt / Balanga / w Zaborku / 2009 / Z cyklu Kuraszewo
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
olej/płótno, 53 x 140 cm
sygn. p.d.: Fogtt 2016