FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)
Zupełnie nowa autostrada I, 2007
akryl, węgiel, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany z tyłu na blejtramie: S. Fijałkowski Zupełnie nowa autostrada I 62/2007;
z tyłu naklejka wystawowa: „W kręgu Strzemińskiego”, Galeria Pryzmat ZPAP - okręg krakowski, 2014.
cena wywoławcza: Wykup abonament
inkografia/papier, 12 x 9 cm w świetle passe – partout
sygnowany ołówkiem p.d.: "S. Fijałkowski" i opisany śr.d.: "e.a." oraz l.d.: "Photoshop 4 b"
inkografia/papier, 12 x 9,5 cm w świetle passe – partout
sygnowany ołówkiem p.d.: "S. Fijałkowski" i opisany śr.d.: "e.a." oraz l.d.: „Shop 11. Cdr”
druk offsetowy (?), linoryt (?), papier;
33,2 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: S. Fijałkowski 85 (ołówkiem) oraz napis l. d.: 10/70 (ołówkiem).
linoryt/papier, 64 x 49,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '21 II 68 7/15 S. Fijałkowski'
linoryt/papier, 57 x 45 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: 'II studia biblijne" 23/50 S. Fijałkowski'
73 x 59 cm (w świetle oprawy)
litografia, papier; 32 x 24,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: St. Fijałkowski-30 I. 61.
grafika komputerowa, bibuła; 21,5 x 16,5 cm (wymiar kompozycji), 34 x 27 cm (wymiar bibuły);
sygn. p. d.: S. Fijałkowski (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 1/10 (ołówkiem); data drukiem na bibule z lewej u dołu: 15.X.92 / 24.XI.99. Cdr.
serigrafia, papier, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: 4 listopada 2012 -10/50 - S.Fijałkowski - ołówek
tusz, papier, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Fijałkowski, opisany l.d.: 18 października 1983
linoryt, papier, 49,5 x 34,5 cm (3 arkusze podwójne i 1 pojedynczy)
olej, płótno, 82 x 61 cm
sygn. l.d.: Fijałkowski - 7. 1. 60
na odwrocie opisany na blejtramie: S. Fijałkowski
oraz nalepka z I-szego Przeglądu Malarstwa Grafiki i Rzeźby o charakterze ogólnopolskim, 1962
olej/płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrociu na kośnie: '24 VIII 70 36/70'
akwarela, ołówek/papier, 49,5 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'S. Fijałkowski'
linoryt, papier; 35 x 27 cm (wymiar kompozycji); 52,5 x 42 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski 73 (ołówkiem); opisany l. d.: Piękny prawdomówny e.a. (ołówkiem).
"Ognisty wóz Eliasza", 1979 r.
linoryt/bibułka, 40,5 x 30 cm (zadruk), 61 x 46 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'Ognisty wóz Eliasza 16/50 S. Fijałkowski 79'
linoryt/papier, 60,5 x 45 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'XI Talmud polski 17/50 S. Fijałkowski 1989'
sygn. p.d.: „S. Fijałkowski 79”
inkografia/papier, 8 x 10 cm w świetle passe – partout
sygn. p.d.: „S. Fijałkowski” oraz opisany l.d.:”24 XII 86 e.a.”
linoryt, papier; 51 x 38 cm (wymiar kompozycji);
73 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski 88 (ołówkiem); opisany l. d.: Talmud. polski I (ołówkiem) odbitka nr: 16/50.