DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
olej, płótno, 60 x50 cm
sygn. na odwrocie: JACEK DŁUŻEWSKI,
"ASTRONAUTA", 2008, OLEJ,
PŁÓTNO, 60x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
Olej, płótno;
80x80 cm
Sygn. na odwrocie: JACEK DŁUŻEWSKI/ "PAROWIEC", 2010/ olej, płótno
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
Olej, płótno;
80x80 cm
Sygn.na odwrocie: JACEK DŁUŻEWSKI,/ "KOMPOZYCJA/ POCIĄGOWA IV",/ 2008, olej, płótno./ 80x80 cm
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
olej, płótno,
80 x 80 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Jacek Dłużewski 2010
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
tempera jajowa - werniksowa/płótno
35 x 50 cm
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
olej, płótno,
30x50 cm
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
Bez tytułu (Bytom Odrzański I), 2008
Olej, płótno;
54 x 42 cm
Sygn. na odwrocie: JACEK DŁUŻEWSKI, / BEZ TYTUŁU (BYTOM / ODRZAŃSKI I)",/CYKL KOSCIOŁY",/2008,OLEJ,PŁÓTNO,/54x42 cm
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
olej/płótno
44x52 cm
Sygn. Na odwrocie: JACEK DŁUŻEWSKI, ``BEZ TYTUŁU (GRĘBOCICE)"/2008, OLEJ, PŁÓTNO/44X52 cm,- cykl `` KOŚCIOŁY"
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
tempera jajkowo-werniksowa, płótno;
130 x 100 cm
sygn. Na odwrocie: JACEK DŁUŻEWSKI/ "Łódź"/ 2008
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
olej, płótno; 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie: Jacek Dłużewski
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
Na odwrocie opis odautorski JACEK DŁUŻEWSKI,/ "TRZY WIDOKI", 2008,/OLEJ, PŁÓTNO
182 x 80 cm
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
olej, płótno, 80 x 100 cm
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
Studium Śródziemnomorskie, 2002
olej, płótno,
46x54,5 cm
DŁUŻEWSKI Jacek (ur. 1966 r.)
Niebieski barak, z cyklu Miejsca, 1999
olej, płótno
wymiary: 64x62 cm