DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
Technika własna,
26,5x20 cm,
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
Obiekt fotograficzny, technika własna, op., syg., na odwrocie, 42,5 x52 cm
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
fotoobraz, 20x27 cm
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
olej, płótno, 65x50 cm
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
fotografia monochromatyczna,
11 x 14,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. długopisem żelowym na dole: JERZY ZELNIK 2000 PHOTO BY MARIUSZ DĄBROWSKI
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
fotografia monochromatyczna,
11 x 14,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. długopisem żelowym na dole: OLGA LIPIŃSKA 2000 PHOTO BY MARIUSZ DĄBROWSKI
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
olej, płótno,
50x65 cm
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
fotografia czarno - biała,
165 x 126,5 cm;
nr odbitki 1/3
sygn. na odwrocie: MARIUSZ DĄBROWSKI / NATALI 1/3 2004
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
fotografia czarno - biała,
126,5 x 165cm;
nr odbitki 1/3
sygn. na odwrocie: MARIUSZ DĄBROWSKI / JUSTYNA 1/3 2004
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
fotografia czarno - biała,
165 x 126,5 cm;
nr odbitki 1/3
sygn. na odwrocie: MARIUSZ DĄBROWSKI / ANNA 1/3 2004
DĄBROWSKI Mariusz (ur. 1968r)
akryl, płótno,
50x65 cm