ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
akryl, olej na płótnie, 40 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘13’
opisany na odwrociu: ‘233 | 8/10/13’
oprawiony
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz 14;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Ćwiertniewi / cz / 50 [w kole] / 18/3/14; oraz drukowana nalepka z opisem pracy.
olej, papier; 20,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz’98;
Na odwrocie pieczątka i opis autorski: Wojciech Ćwiertniewicz (pieczątka) Bez tytułu (369) / 1998, olej / papier (farbą) oraz numery ołówkiem.
olej/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ćwiertniewicz '92'
na odwrociu opisany: '12 | II/92'
olej, płótno; 130,3 x 129,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz’91;
na odwrocie: 67 [w prostokącie] / IX/91
Niebieskie okno z tulipanami, 1984r
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i datowany w l.g: 'ĆWIERTNIEWICZ' 84'
opisany na odwrociu: ‘230 | 3/10/13’
oprawiony
akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 1984.
olej, akryl, płótno
18 x 13 cm
sygn. l. d.
akryl, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 18.
akryl, płótno, 65 x 51 cm kompozycja, 68 x 54 cm w oprawie
na odwrocie nalepka autorska
akryl/płótno, 30 x 40 cm,
sygnowany p.d: 'Ćwiertniewicz', opisany na odwrociu: '74', nalepka autorska
olej, akryl, płótno, 50 x 62 cm, sygn.p.g.
olej, akryl, płótno; 72 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 84;
na odwrocie, na blejtramie papierowa nalepka z informacją o obrazie.
olej na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘17’
nalepka autorska na odwrociu
opisany na odwrociu: ‘45, 20/5/17’
akryl, płótno, 116x89 cm
opisany na odwrocie: VII/88 38
akryl/płótno, 50 x 60 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz 87' na odworciu nalepka autorska
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz' 15;
opisany na odwrocie: 137 [w kole] / 5/11/15.