CIEŚNIEWSKI Wojciech (ur. 1958)
olej, płótno; 137 x 73 cm;
opisany na odwrocie: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "ZAŚNIĘCIE" / 142X70 cm
(sic!) OL.PL / 2005 ROK; na odwrocie owalna nalepka wystawowa z Włoch oraz stempel wywozowy.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
65x55 cm
sygnowany na odwrocie: "Autor: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI | Tytuł: GŁOWA JUDYTY [skreślone] | OL. PL. 65x55 | 2007 rok"; autorskie napisy w języku polskim i włoskim
technika mieszana/papier, 38,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu pieczęć autorska z opisem pracy
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 110x100 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2007 r.
olej, płótno
100 x 120 cm
na odwrocie opis autorski: WOJCIECH
CIEŚNIEWSKI / "TOLEDO" / OL. PŁ. 100 x 120 cm / 2000 R.
olej, płótno, 115x90 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 62,5 x 41 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 55 x 50 cm;
sygn.: na odwrocie