CIEŚLIŃSKA-KAWECKA Agnieszka (ur. 1964)
kolaż, akwaforta, akwatinta, szablon, karton; 100 x 70 cm.
cena wywoławcza: Wykup abonament
intaglio, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Agnieszka Cieślińska 2012, opisane l. d.: Figura 12, środek: 7/8;
na odwrocie napis: GRAFIKA / WARSZTATOWA.
sitodruk na papierze, odbitka 6/12, 100 x 70 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu
sitodruk
79x52
Akwaforta z mezzotintą, papier, 33,5 x 39 cm; sygn.: l.d.: e/a,
śr. d.: Pejzaż, p.d.: Agnieszka Cieślińska 93r.