CIEPIELEWSKA Ewa (ur. 1960)
akryl na płótnie, 40 x 30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIEPIELEWSKA Ewa (ur. 1960)
Technika: olej na płótnie
Data powstania: 2016/2017
Wymiary: 115 cm x 140 cm
CIEPIELEWSKA Ewa (ur. 1960)
Technika: akryl na płótnie,
Rok powstania: 2012
Wymiary: 50 x 50 cm
Sygnatura: [pieczęć autorska]
CIEPIELEWSKA Ewa (ur. 1960)
olej na płótnie
40 cm x 30 cm
CIEPIELEWSKA Ewa (ur. 1960)
akryl/płótno, 30 x 60 cm