BRZECHWA Krystyna (ur. 1928, Warszawa)
Olej, płótno
30 x 25,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno
30 x 25,5 cm
Olej, płótno
30 x 25,5 cm
płótno, 60x50 cm
DZIEWCZYNA I SKRZYDLATE STWORY, 1980
Olej, płótno; 90 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: K.Brzechwa 80
Olej, płótno; 90 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: K.Brzechwa 80
Olej, płótno; 90 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: K.Brzechwa 80
*droit de suite
Tran, projekt okładki do książki Haliny Szayerowej, 1961 r.
gwasz/papier, 21,5 x 31,8 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Krystyna Brzechwa | okładka 1 strona okładki'
Tran, ilustracja do książki Haliny Szayerowej, 1961 r.
gwasz, ołówek/papier, 29 x 32 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Krystyna Brzechwa | podstrona 21 cm | 11'
olej, płótno
130 x 114 cm
sygn. p.d.: K. BRZECHWA 93
W CHORWACJI, 1968
olej na płótnie, 50 x 70 cm,
sygnowany l.d. "K. BRZECHWA 1968"
olej na płótnie, 50 x 70 cm,
olej, płótno
46 x 61 cm
czarny tusz na brystolu,
66,8 x 49,7 cm,
sygnowany p.d. "K. BRZECHWA 72",
na odwrocie pieczątka i kartka wystawowa (w jęz. katalońskim) "Patronat Premi Internacional Dibuix Joan Miró Barcelona" z 1972 r.; słabo widoczny fragment pieczątki zezwalającej na wywóz za granicę
akwarela
29x20 cm