BRODOWSKA Dorota (ur. 1954 r., Warszawa)
papier mâché, farba olejna, kolaż, płyta; 67 x 55 cm;
sygn. p. d.: [znak artystki];
sygn. i dat. z tyłu: DOROTA/BRODOWSKA/2018.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bez tytułu - z cyklu: Głowy - Portret aktora Mirosława Zbrojewicza.
papier-mâché, technika własna, deska; 40,5 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: [oznaczenie artystki].
Portret Leszka Długosza, 1980 - 2010 r.
technika własna, 67 x 89,5 cm, sygn.
papier - maché, żywica epoksydowa, płótno, farba,
112 x 262 x 8 cm;
sygn. i opis. na odwrocie
Wystawiane:
"Świadectwa Obecności", kościół Św. Krzyża w Warszawie w 1982 r. - pierwsza wystawa młodych twórców w stanie wojennym
oraz na wystawach indywidualnych w Galerii Brama w Warszawie i w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach.
technika własna,
46 x 64 cm,
sygn.
olej na płótnie
65 x 51
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: DOROTA BRODOWSKA / KOKAINA / 2006
olej, płótno,
50 x 70 cm;
Bez tytułu z cyklu Głowy, 2003
technika własna, 36,5 x 63,5 x 9 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie
technika własna, 40 x 60 x 20 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie
Bez tytułu z cyklu Głowy, 2001
technika własna, 53 x 35,5 x 20 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie
akryl, płótno, 55 x 46cm;
sygn. p. d.: (cykl kosmiczny);
sygn. i dat. na odwrocie: DOROTA BRODOWSKA / SZTUK LATANIA 2007
akryl/płótno,
65 x 54 cm,
sygn.
akryl, płotno, 60 x 73 cm; sygn. p.d. symbolem cyklu
kosmicznego; sygn. i dat. na odwrocie: DOROTA
BRODOWSKA / ZAMRAŻARKA 2007
olej/płótno, 65 x 54 cm, sygn.