AMBROZIAK Sylwester (ur. 1964, Łowicz)
ceramika, 16 x 5 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany na podstawie: 'A.98 4/9'
edycja: 4/9
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, ołówek/papier, 21 x 14,5 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'A. 2005'
tusz, papier
21 x 29,5 cm
sygn. l.d.
tusz, papier
29,5 x 21 cm
sygn. p.d.
drewno polichromowane, 111,5 x 38 x 35 cm
brąz patynowany, 46,5 x 41 x 25 cm
sygnowany monogramem wiązanym, datowany i opisany: 'A 90 1/3'
edycja: 1/3
ceramika szkliwiona
33 x 11 x 7,5 cm
sygn.: A.2010
ceramika, farba
32 x 25,5 x 26 cm
sygn.: Ambroziak 2017
rysunek tuszem na papierze, 21 x 30 cm, sygn.
brąz, 37 x 25 x 9 cm
sygnowany monogramem wiązanym i datowany: '88'
Chłopiec stojący na głowie/ Boy standing on his head
ceramika/ ceramic 31x10 cm
sygn. A2017
Chłopiec klęczący/ Kneeling boy
ceramika/ ceramic, 22 x 13 cm
A17
Mężczyzna niosący kobietę, 1999
brąz patynowany, 22x15x10 cm,
sygn.na podstawie A.99
rysunek, tusz/papier, 25 x 17 cm, sygn.