GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 29 x 59 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'J. Guranowski'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej, płótno; 79 x 127 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Guranowski / 1906.
Obraz przed konserwacją.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, tektura; 42 x 32 cm
Sygnowany l.d.: JGuranowski | 1897 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
DWIE ŁODZIE ŻAGLOWE PRZED PORTEM NA KRYMIE, 1897
Olej, tektura; 42 x 32 cm
Sygnowany l.d.: JGuranowski
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 79 x 130 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J.Guranowski | 1918 r.'
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej, płótno, 48,5 x 84,5 cm,
sygn. i dat. l.d.: Guranowski 1910
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
PEJZAŻ Z MEANDRUJĄCYM STRUMIENIEM, 1914
Olej, płótno; 73 x 107 cm
Sygnowany l.d.: J. Guranowski | 1914 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz, papier; 32,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Guranowski / 1914 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz/papier, 38,5 x 58,8 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'J. Guranowski'
na odwrociu dedykacja
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz/papier, 47 x 72 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Guranowski | 1916 r'
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz, papier, 44 x 70,5 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Guranowski/1916 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 71 x 130 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Guranowski | 1904'
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, płótno; 73 x 107 cm
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 79 x 130 cm
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej, płótno dublowane, 64 x 104 cm,
sygn. i dat. p.d.: J.Guranowski / 1913
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 48 x 72 cm
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz, papier, 23 × 38 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: J. Guranowski/ 1917 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
PEJZAŻ Z DOJRZAŁYM ZBOŻEM, 1919
Gwasz, karton; 41 x 68 cm
Sygnowany p.d.: J. Guranowski | 1919 r
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
PEJZAŻ Z RZEKĄ PŁYNĄCĄ PRZEZ LAS
Gwasz, karton; 37 x 58,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: J. Guranowski