FLECK Wojciech Otton (1903-1972)
olej, płyta; 33,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Woj.Fleck
na odwrocie 2 nalepki: z Wystawy ZPAP w Zakopanem z informacjami o pracy oraz Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1950 r. z nr 126 i informacjami o pracy
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 27 x 36 cm
sygnowany p.d.: 'Woj. Fleck'
opisany na blejtramie: 'pejzaż ze słońcem'
Olej, płótno, 60 x 41 cm,
sygn. p.d.: Woj. Fleck.
MARTWA NATURA Z OWOCAMI I SCYZORYKIEM
Olej, tektura; 41 x 50,5 cm
Sygnowany p.d.: Woj. Fleck
olej, płyta; 34 x 31 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck.
sygn. p.d.
olej, płótno
36x31 cm
sygn. l.d.
olej, pilśnia
30x30 cm
sygn. l.d.
olej, pilśnia
29.5x12 cm
STUDIUM DZIEWCZYNY W KORALACH NA SZYI
Pastel, papier beżowy naklejony na tekturę; 30,5 x 21 cm
Sygnowany p.d.: WFleck
olej, tektura, 35 x 25 cm
sygn. p. d.: Woj. Fleck
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
Monotypia, kredka, papier; 16 x 15 cm
Sygnowany p.d.: WojFleck
Tempera, papier; 105 x 148 mm
Sygnowany p.d.: Woj. Fleck
olej, tektura; 13,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. ryta w farbie: Woj. Fleck
olej, płyta; 33,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Woj.Fleck
olej, tektura; 25 x 34 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck;
na odwrocie szkic pejzażu
olej, płótno, 32,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: Woj. Fleck
na odwrocie napis autorski W. Fleck Zakopane w czwartek o 22/ ... 1968 r. oraz u dołu pieczątka
olej, tektura; 21,5 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Woj. Fleck