CHAGALL Marc (1887-1985)
Lithographs IV (okładka albumu), 1974
litografia barwna/papier, 32 x 53 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHAGALL Marc (1887-1985)
(z „Le Ballet”, 1969, Mourlot #581)
niesygnowany
litografia barwna
35.2x25.8 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
(na odwrociu: Para, „Derrière le Mirroir” no 99-100, 1957, Mourlot #204)
niesygnowany
litografia barwna
25.5x40.5 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
(„XXe Siècle” no 34, 1970, Mourlot #608)
niesygnowany
litografia barwna
31x24.3 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier; 37 x 53 cm w św. p-p. (arkusz); ok. 36 x 51,5 cm (odcisk płyty);
sygn. na płycie: 1950 [?] Chagall / Marc;
na odwrocie nalepka z informacjami o pracy: Artist: Marc Chagall / Title: Mystical Crucifixion (1950) / Medium: Lithograph / Impressions: 1000 Signed: In the plate / Printed by Galerie Maeght, Paris, 1950. / DLM [Derrière le Miroir] No 27/28.;
CHAGALL Marc (1887-1985)
Okładka Derriére le Miroir (no 132, 1962, Mourlot #355)
niesygnowany
litografia barwna
37.7x27.8 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Wioska (Derrière le Mirroir no 225, 1977, Mourlot #917)
niesygnowany
litografia barwna
30.5x41 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna/papier, 38 x 56 cm w świetle passe - partout
CHAGALL Marc (1887-1985)
Derriere le Miroir (okładka albumu), 1964
litografia barwna/papier, 38 x 28 cm w świetle passe - partout
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier, 24 x 18 cm (odcisk płyty), niesygnowana sucha pieczęć: Chagall, sucha pieczęć SPADEM numerowana ołówkiem l. d.: 204/333
CHAGALL Marc (1887-1985)
(„Derrière le Miroir” no 198, 1972, Mourlot #651)
niesygnowany
litografia barwna
32.5x45 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Zielony ptak - Plakat Galerie Maeght
(1962, Mourlot #354)
niesygnowany
litografia barwna
65x51 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
Derrière le Mirroir No 235
Litografia barwna, karton, 38 x 28 cm, 4 str.
CHAGALL Marc (1887-1985)
Biały Clown („Derrière le Miroir” no 147, 1964, Mourlot #411)
niesygnowany
litografia
37.9x27.6 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
(„Derrière le Miroir” no 27-28, 1950)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
35.8x51.5 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia kolorowa, papier, 61 x 53,5 cm (wymiar odbitki),
sygn. na płycie l.d.: Marc Chagall
CHAGALL Marc (1887-1985)
(„Derrière le Mirroir” no 246, 1981, Mourlot #992)
niesygnowany
litografia barwna
31.8x47.3 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Les grenouilles qui demandent un roi, Ur La Fontaines fabler
oryginał, akwatinta, sygn. na blasze oraz ołówkiem, C:a 23,5 × 29 cm