NEHRING Maciej (1901-1977)
Desant Armii Berlinga na lewobrzeżną Warszawę w 1944 r.
akwarela, papier, 43 x 58 cm,
sygn. i dat. l.d.: Maciej Nehring / 44 - 49
cena wywoławcza: Wykup abonament
NEHRING Maciej (1901-1977)
Akwarela, papier; 32 x 47 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, papier; 31,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Maciej Nehring.
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela/papier, 37 x 46,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d.: Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
WALKI KOŚCIUSZKOWCÓW W WARSZAWIE: DESANT NA POWIŚLU / FORSOWANIE WISŁY, 1949
Para akwarel, papier; po 45 x 59,5 cm
Sygnowane l.d.: Maciej Nehring / 44-49
*opłata droit de suite
NEHRING Maciej (1901-1977)
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, papier, 28 x 40 cm, sygn. p.d. : Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
NEHRING Maciej (1901-1977)
sygn. l.d.
akwarela, papier/tektura
34x47 cm (w świetle passe-partout )
NEHRING Maciej (1901-1977)
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela/papier, 10 x 14 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Maciej Nehring / 935'
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela/papier, 61 x 74 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MACIEJ NEHRING | WARSZAWA | NABIELAKA 17 | TEL-918-16'
NEHRING Maciej (1901-1977)
NEHRING Maciej (1901-1977)
NEHRING Maciej (1901-1977)
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, papier, wym. 25 x 35 cm,
sygn. l.d.: Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, papier, wym. 28 x 40 cm
sygn. p.d.: Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela/papier, 27 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Maciej Nehring 46| Sopot'
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela/tektura, 32 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `Maciej Nehring`
na odwrociu nalepka galeryjna z opisem obrazu
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela/papier, 24,5 x 33 cm
sygnowany p.d.: `Maciej Nehring``