PACIOREK Stanisław (1889-1952)
olej, tektura; 14 x 16,5 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek;
na odwrocie nalepka z opisem autorskim: 45 Wieczór / St. Paciorek / olej cena 2500;
Oryginalna rama.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 37 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Paciorek / Sułosz. 939.
olej/tektura, 37 x 47,3 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'St. Paciorek ·924·'
na odwrociu nalepka z biogramem artysty
olej/tektura, 35 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'St. Paciorek | 1938'
na odwrociu nalepka wystawowa Związku Zawodowego Artystów Plastyków w Krakowie - "DOM PLASTYKÓW" z opisem pracy, numer '16' oraz tytuł pracy
Zimne światło - Baszta Floriańska
olej, sklejka; 60 x 39,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: St. Paciorek ... / Kraków;
na odwrocie napis autorski: Zimne Światło / Baszta Floriańska / Kraków Kleparz 10 I p. / Atelier. Długa 37. III p.; oraz stempel: MAGAZYN DROBNERA KRAKÓW.
sygn. p.d.
olej, tektura
21.5x26.5 cm
Olej, tektura, 24,5 x 48,5 cm,
sygn. l.d.: St. Paciorek.
Zakole Wisły pod Bielanami jesienią, 1929
olej, płótno naklejone na tekturę; 28 x 60 cm;
sygn. i dat. po środku, u dołu: St. Paciorek 29;
na odwrocie papierowa nalepka z informacją o obrazie: ST. PACIOREK - KRAKÓW 1929 / „ZAKOLE WISŁY POD BIELANAMI / JESIENIĄ”.
olej, tektura; 37 x 50 cm;
Wisła koło kościoła Norbertanek w Krakowie
olej/tektura, 24,5 x 34,5 cm
Jesienna aleja w Krakowie, 1930 r.
olej/tektura, 46,5 x 61 cm
sygnowany, opisany i datowany p.d.: 'St. Paciorek | Kraków 1930'
na odwrociu pieczęć autorska: 'STANISŁAW PACIOREK KRAKÓW | 5' oraz opis: 'Jesień | Kraków | St. Paciorek'
olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: St. Paciorek / Obidowa.
olej, tektura; 24 x 48 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek
olej, karton, 60 x 72 cm,
sygn. p.d.: S Paciorek 928
Procesja przed kościołem w Modlnicy
olej/tektura, 38 x 47 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'St. Paciorek'
olej, tektura; 32 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek