GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
olej, płótno; 45 x 61 cm;
na odwrocie napis: 36 Adam Gerżabek/ Pejzaż nr? 1930-32/ kolekcja (...) Zwornik
cena wywoławcza: Wykup abonament
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
olej, płótno; 45 x 61 cm;
na odwrocie napis: 36 Adam Gerżabek/ Pejzaż nr? 1930-32/ kolekcja (
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
Olej, płótno dublowane,
38,5 x 44,5 cm.
Na odwrocie napis: "własność Emil Krcha"
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
olej na płótnie,
64,5 x 46,5 cm,
sygnowany p.d. "AGerżabek", na odwrocie na płótnie ręką artysty: "ADAM / GERŻABEK / MARTWA / NATURA / 1963"
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
olej, płótno, wym.: 34 x 41 cm,
sygn. l.d.: A. Gerżabek/Baśka
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
Olej, płótno, 32,2 x 40,2 cm; w św. ramy
Sygn. l.d.- a. Gerżabek / Baśka
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
PRZYSTAŃ ŻEGLUGI PAŃSTWOWEJ W GDAŃSKU, około 1949
olej na płótnie,
45,7 x 61,2 cm,
sygnowany p. d ."A. Gerżabek", na odwrocie szczątki 4 nalepek wystawowych z informacjami o obrazie
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
"PRZYSTAŃ ŻEGLUGI PAŃSTWOWEJ W GDAŃSKU", około 1949
olej na płótnie, 45,7 x 61,2 cm, sygnowany p.d. "A.Gerżabek", na odwrocie szczątki 4 nalepek wystawowych z informacjami o obrazie
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
olej,plótno na tekturze
sygn. p.d.: Gerzabek
wym.: 46 x 29 cm
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
PRZYSTAŃ ŻEGLUGI PAŃSTWOWEJ W GDAŃSKU, ok. 1949
olej na płótnie, 45,7 x 61,2 cm
sygnowany p.d.: "A. Gerżabek", na odwrocie szczątki 4 nalepek wystawowych z informacjami o obrazie
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
olej, płótno, 45 x 61 cm.
Na odwrocie nalepka: 36. Adam Gerżabek/ Pejzaż, r. 1930-32;
napisy: wł. E. Krcha, kolekcja Gr. Zwornik
GERŻABEK Adam (1898 - 1965)
w Gdańsku", około 1949
sygnowany p.d.: "A. Gerżabek"
na odwrocie szczątki 4 nalepek wystawowych z informacjami
o obrazie