CHLEBOWSKI Stanisław (1835 - 1884)
olej/płótno, 42 x 52 cm
sygnowany l.d.: 'St. Chlebowski'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 47,6 x 59,5 cm
sygnowany p.d.: 'St. Chlebowski'
olej/tektura, 37,5 x 48,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'St. Chlebowski | 1926'
olej/płótno, 56 x 68 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'St. Chlebowski | 53'
olej/płótno naklejone na tekturę, 46 x 50 cm (w świetle passe-partout)
olej/płótno, 55 x 71,4 cm
olej/tektura, 62 x 73,5 x 7 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem p.d.: 'St.'
olej/tektura, 28 x 40,6 cm
olej/tektura, 47 x 71,5 cm
Szkice postaci z pejzażem w tle
ołówek, papier; 14,5 x 23,4 cm;
Napis autorski p. g.: Brzegi południowe / Grecyi 16-go Czerwca
W lewym dolnym rogu napis: Tabor / 6 czerwca
Szkice obrazów i orientalny detal zdobniczy
Szkice obrazów w miniaturze – scena rodzajowa i pejzaż z łodzią na rzece oraz łodzi z postaciami
Napis autorski p. d.: 9 czerwca;