GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
Olej, płótno, 76 x 63,5 cm,
sygn. pr./d. Z.B. 71, na odwrocie dedykacja: dla Józka z serdecznością, styczeń 80 Zbylut.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
węgiel, ołówek, papier; 49 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Zbylut '97.
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
Stojąca, z cyklu Wiosna 82, 1980/81/84 r.
olej, płótno, 190,5 x 80 cm, 205 x 90 cm (w oprawie);
sygn. p.d.: Zbylut 81/8... (pod oprawą)
sygn. i opisane na odwrocie: Zbylut GRZYWACZ / „STOJĄCA” / 190 x 80 cm 1980/81/84 / Z CYKLU „WIOSNA ‚82”
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej/płótno, 73 x 74 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Zbylut 67'
na odwrociu nalepka z opisem pracy: 'AUTOR: ZBYLUT GRZYWACZ | KRAKÓW | [adres] | TYTUŁ: MURY I DRZEWO - 1967 | OLEJ,PŁÓTNO | 74 x 74 | Zbylut Grzywacz'
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
akwarela, tusz, 21 x 28,5 cm,
sygnowana p.d. monogramem artysty "ZbG." i datowana "[19]97"
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
Olej, płótno; wym. 80 x 121 cm; sygn. p.d.: Grzywacz 79/81.
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej/płótno, 65 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Zbylut GRZYWACZ | NA PLAŻY - OLEJ / PŁ. 2002 | 65 x 55 cm'
- Zbylut Grzywacz. 1939 - 2004. Wystawa w Muzeum Narodowym w Krakowie, marzec - czerwiec 2009, Muzeum Narodowe w Krakowie, Kraków 2008, s. 361 (il. 528)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płótno; 92 x 120cm
sygn.p.d.: Zbylut 99
na odwrocie Zbylut Grzywacz "zielony" z cyklu; 9 obrazów 1994-98/99
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płyta pilśniowa; 24 x 33cm
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płyta pilśniowa; 52 x 44cm
sygn.p.d.: Zbylut99
na odwrocie: Zbylut GRZYWACZ/ "POD ŚWIATŁO"/olej, 1999/52x 44cm
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płyta pilśniowa; 40 x 30cm
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płyta pilśniowa; 30 x 40cm
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
olej, płyta pilśniowa; 38 x 46cm
sygn.p.d.: Zb.02
na odwrocie: Zbylut GRZYWACZ/ I z cyklu "KOBIETA"/ol/pilśń 2002/38x46
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
piórko, tusz lawowany, karton; 30,7 x 21cm
sygn.p.d.: Zbylut 17.01.02
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
piórko, tusz, karton; 29,5 x 21cm
sygn.p.d.: Zbylut 02.05.02
GRZYWACZ Zbylut (1939 - 2004)
piórko,tusz (czarny, czerwony), tusz lawowany (czarny, czerwony), papier; 30 x 21cm
sygn.l.g.: Zbylut 11.97